Exixiz

"Engagement"

"Mutlu anlar, eksiksiz bir günle başlar."

feather

exixiz

NİŞAN ORGANİZASYONU

Hayatınızın en önemli kararlarından birini verdiniz belki de… Aileleriniz ile paylaşacak, yüzükleriniz için tercihlerinizi yapacak ve evlililiğe ilk adımınızı özel bir gün ile kutlayacaksınız. Bu özel günün yine hayallerinizde yer aldığı gibi gerçekleşmesini istiyor ve düğününüz öncesinde aileleriniz ve konuklarınıza bu değeri saygıyla yaşatmak istiyorsunuz.

Her planlamada olduğu gibi nişanınızıda sizler için unutulmaz bir gün haline dönüştürüyor, evliliğe ilk adımınızı çok özel ritüellerle taçlandırıyoruz.

Exixiz
Tanışalım

En özel günleriniz ve hikayenizi anlatmak için kişiselleştirdiğiniz, hayalinizi kurduğunuz detaylar için bizleri arayabilir ve uygun bir zaman dilimi için randevu alarak görüşebiliriz.

Exixiz
Planlayalım

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ve mutlu hikayeler bıraktığımız yüzlerce çiftimizin hikayelerini izleyebilir, sizlerin de hayalini kurduğunuz her detayı ofisimizde birlikte planlayabiliriz.

Exixiz
Gerçekleştirelim

Sofistike ayrıntılar, çarpıcı, şık ve zarif seçenekler arasından sizlere özel olarak kişiselleştirdiğimiz sunum sonrasında taahhüt ettiğimiz her detayı o muhteşem günde gerçekleştirebiliriz.