14

"Mezuniyet Töreni"

"Mutlu anlar, eksiksiz bir günle başlar."

feather

exixiz

MEZUNİYET TÖRENİ

Hayat başlıyor, öncesinde kepleri fırtlatma zamanı geldi… Bu özel anın her dakikasını paylaşmak, unutulmayan ve muhteşem bir güne dönüştürmeye hazır mısınız?

Paylaşmaya değer ilk adımınızdan, ilk hecenize, doğum günleriniz, ilk takdir belgeniz ve şimdi de sıra mezuniyetinizde… İlk aşkınızdan, ilk heyecanınıza kadar o güzel öğretmenlerinizin en iyi dilekleri, aileleriniz gurur duydukları gözyaşları ile birlikte bu özel günü, bütün detayları ile sizler için muhteşem bir hikayeye dönüştürüyoruz.

Exixiz
Tanışalım

En özel günleriniz ve hikayenizi anlatmak için kişiselleştirdiğiniz, hayalinizi kurduğunuz detaylar için bizleri arayabilir ve uygun bir zaman dilimi için randevu alarak görüşebiliriz.

Exixiz
Planlayalım

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ve mutlu hikayeler bıraktığımız yüzlerce çiftimizin hikayelerini izleyebilir, sizlerin de hayalini kurduğunuz her detayı ofisimizde birlikte planlayabiliriz.

Exixiz
Gerçekleştirelim

Sofistike ayrıntılar, çarpıcı, şık ve zarif seçenekler arasından sizlere özel olarak kişiselleştirdiğimiz sunum sonrasında taahhüt ettiğimiz her detayı o muhteşem günde gerçekleştirebiliriz.