Exixiz

"Henna Night"

"Mutlu anlar, eksiksiz bir günle başlar."

feather

exixiz

KINA GECESİ

Geleneksel ritüelleri ile kına gecesi mutlu gününüze saatler kala belki de aileniz, arkadaşlarınız, konuklarınız ve misafirleriniz ile bilrikte paylaşacağınız en önemli anlardan biri… Bu özel ritüeli geleneklere uygun, sofistike ve unutulmaz bir güne dönüştürmek, elbette en büyük hayallerinizden biri olmalı…

Sizler için mekan seçiminden, müzik, orkestra ve gecenin gerçekleşeceği mekana ait kişiselleştirilmiş detaylar ile muhteşem bir deneyim sunuyoruz.

Exixiz
Tanışalım

En özel günleriniz ve hikayenizi anlatmak için kişiselleştirdiğiniz, hayalinizi kurduğunuz detaylar için bizleri arayabilir ve uygun bir zaman dilimi için randevu alarak görüşebiliriz.

Exixiz
Planlayalım

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ve mutlu hikayeler bıraktığımız yüzlerce çiftimizin hikayelerini izleyebilir, sizlerin de hayalini kurduğunuz her detayı ofisimizde birlikte planlayabiliriz.

Exixiz
Gerçekleştirelim

Sofistike ayrıntılar, çarpıcı, şık ve zarif seçenekler arasından sizlere özel olarak kişiselleştirdiğimiz sunum sonrasında taahhüt ettiğimiz her detayı o muhteşem günde gerçekleştirebiliriz.