Exixiz

"Wedding Ceremony"

"Mutlu anlar, eksiksiz bir günle başlar."

Exixiz

"Hikayenizin Anahtarı"

"Özenle hazırlanmış, exixiz detaylar"

Exixiz

"Mutlu Anlar, Mutlu Başlangıçlar"

"Sofistike, zarif, şık ve çarpıcı detaylar."

feather

exixiz

EVENT ORGANIZATION

Çocuğunuzu emanet etmek gibidir, birisine “hayallerinizi” emanet etmek. Bir dakikasına dahi dönemeyeceğiniz, provası olmayan, “an”lardan oluşan bir hatıra demeti.
Çünkü kalpten çıkan, ancak bir başka kalpte hayat bulur ve hikâye anlatmak, ancak o hikâyeleri yazanın işidir. Aile olmak için gereken bağ da, tam orada gizlidir.
Exixiz ailesi olarak yılların deneyimi ve işini severek yapan tecrübeli ekibimizle, tüm özel anlarınızda sizinle olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.  Mükemmeliyetçi, disiplinli, yaratıcı, yenilikçi vizyonumuzla; aynı yolları tercih etmeksizin, sizler adına bambaşka yollar çiziyoruz.
Gelin, bir renk de siz katın paletimize…
Gelin, düğünden seminere, davetten bayi toplantısına ve daha nice eşsiz serüvene birlikte çıkalım.
Gelin, altına imzanızı gururla ve mutlulukla atacağınız “o” hikâyeyi el ele ve kalp kalbe yazalım.
Exixiz
Tanışalım

En özel günleriniz ve hikayenizi anlatmak için kişiselleştirdiğiniz, hayalinizi kurduğunuz detaylar için bizleri arayabilir ve uygun bir zaman dilimi için randevu alarak görüşebiliriz.

Exixiz
Planlayalım

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ve mutlu hikayeler bıraktığımız yüzlerce çiftimizin hikayelerini izleyebilir, sizlerin de hayalini kurduğunuz her detayı ofisimizde birlikte planlayabiliriz.

Exixiz
Gerçekleştirelim

Sofistike ayrıntılar, çarpıcı, şık ve zarif seçenekler arasından sizlere özel olarak kişiselleştirdiğimiz sunum sonrasında taahhüt ettiğimiz her detayı o muhteşem günde gerçekleştirebiliriz.