feather

exixiz

“Mutlu anlar, eksiksiz bir günle başlar.”

Zarif, şık, çekici ve eğlenceli kutlamalar planlayarak zamanın çok ötesinde her detayı ile sofistike ve eksiksiz çözümler sunuyoruz. Çarpıcı bir gerçeklik, beklentilerinizi aşan bir tutku ile hazırlanan her detay, rüya gibi bir kutlama ile sizlere, mükemmelliyetçi ruhun ötesinde muhteşem bir planlama sunuyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz her etkinliğin anlatılabilir bir hikaye olduğuna inanıyoruz. Hayatın, dostlukların, ailenin, arkadaşların, iki insanın aşk hikayesi… Her hikayenin anahtarı, ayrıntılar ve küçük detaylarda gizlidir. Muhteşem bir konuk deneyimi için sizlere sunduğumuz özel gün etkinliğini, mükemmeliyetçi biz titizlik ile hazırlıyor, her ayrıntıyı sizler için kişiselleştiriyoruz. Exixiz, yetenekli ve yaratıcı ekibi ile sizlere; yıllarca hatırlayacağınız ve unutamayacağınız masal gibi bir hikaye deneyimi sunuyor.

Exixiz
Tanışalım

En özel günleriniz ve hikayenizi anlatmak için kişiselleştirdiğiniz, hayalinizi kurduğunuz detaylar için bizleri arayabilir ve uygun bir zaman dilimi için randevu alarak görüşebiliriz.

Exixiz
Planlayalım

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ve mutlu hikayeler bıraktığımız yüzlerce çiftimizin hikayelerini izleyebilir, sizlerin de hayalini kurduğunuz her detayı ofisimizde birlikte planlayabiliriz.

Exixiz
Gerçekleştirelim

Sofistike ayrıntılar, çarpıcı, şık ve zarif seçenekler arasından sizlere özel olarak kişiselleştirdiğimiz sunum sonrasında taahhüt ettiğimiz her detayı o muhteşem günde gerçekleştirebiliriz.